Penzion Kutna

Kutna

Základní informace

Hotely v okolí

Fotogalerie

penzion Kutnapenzion Kutnapenzion Kutnapenzion Kutnapenzion Kutnapenzion Kutnapenzion Kutnapenzion Kutnapenzion Kutnapenzion Kutna

Základní popis objektu

Penzion Kutna nabízí ideální polohu v klidné části Kutné Hory, odkud je blízko jak do přírody, tak do historického centra města. Pokoje penzionu Kutna jsou vybaveny ručně dělaným nábytkem z dubového masivu, zdravotními matracemi, televizí, minilednicí a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Po dohodě lze podávat bohaté snídaně. Parkování u penzionu je zajištěno. Hosté si mohou po návštěvě města odpočinout na stylové zahrádce pro hosty s posezením z masivu. Areál penzionu je obklopen kamennými zdmi pro naprostý pocit soukromí našich hostů.

Nekuřácké pokojeParkování v areálu [+]Recepce
Úschovna cennostíUzavřený areálZahrada
Zahradní nábytek

Ceník

Pokoj/Noc   od 1.5.2018
do 30.6.2018
od 1.7.2018
do 31.8.2018
Apartmán 2700 Kč 3000 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1350 Kč 1500 Kč
Doplňkový ceník
Snídaně 150 Kč / noc

V sezóně Jaro a Léto je při pobytu alespoň na 3 noci poskytována sleva. Uvedené ceny jsou bez snídaně.

Ubytování a pokoje

Pokoje penzionu Kutna jsou vybaveny ručně dělaným nábytkem z dubového masivu, zdravotními matracemi, televizí, minilednicí a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový apartmán s moderně vybavenou kuchyní, jídelním koutem a obývací částí. Ložnice v apartmánu jsou neprůchozí. Hosté mohou také využívat posezení v recepci nebo si mohou odpočinout na stylové zahrádce.

Dětská postýlkaInternet / WiFiKoupelna
LedničkaPovlečeníRučníky
TelevizeWC

Možnosti stravování

Bohatou snídani pro vás ráda zajistí paní majitelka v recepci penzionu s výhledem do zahrady.

Snídaně

Blízké okolí a tipy na výlety

Pokud vyčerpáte historické památky Kutné Hory, můžete se vydat na empírový zámek Kačina a jeho rozsáhlý park, autentická středověká tvrz v Malešově, romantický zámek Žleby s chovem bílých jelenů, Muzeum lidových staveb v Kouřimi, ale také mnohé kostely, kapličky, rybníky, rozhledny a důlní stavby v okolí Kutné Hory. Nevšední zážitky nabízejí vinné sklepy, wellness, bobová dráha, v létě aquapark či historická akce Královské stříbření Kutné Hory, která se koná v červnu.

AutobusBankomatCykloturistika
KinoKoupalištěMuzeum
Nákupní centrumObchodPark
Pěší turistikaPivnicePošta
RestauraceVlakZámek